SCHELDETHEATER
| TERNEUZEN
Vrijdag 16 november 2012 20.00 uur
ZEEUWSE CONCERTZAAL | MIDDELBURG
Zondag 18 november 2012 15.30 uur
HET ZEEUWS ORKEST
Tschaikovsky / Vioolconcert op. 35 / Solist: Mathieu van Bellen
Mozart / Symfonie nr 40, KV 550
Rossini / Ouverture Tancredi

---------------

MUZIEKGEBOUW AAN HET IJ | AMSTERDAM
Zaterdag 10 november 2012 13.00 uur
MARINIERSKAPEL
30 jaar Nederlands Hoornisten Genootschap
m.m.v. Jasper de Waal
hoorn en René Pagen hoorn
Hector Berlioz / Ouverture Benvenuto Cellini
Alex Poelman / Jeanne d'Arc for Horn and Band
Hardy Mertens / Poseidon for French Horn
Paul Hindemith / Symphonische Metamorphosen

---------------

ZEEUWSE CONCERTZAAL | MIDDELBURG
HET ZEEUWS ORKEST
Vrijdag 9 november 2012 20.00 uur
Tschaikovsky / Vioolconcert op. 35 / Solist: Mathieu van Bellen
Mozart / Symfonie nr 40, KV 550
Rossini / Ouverture Tancredi

---------------

DR. ANTON PHILIPSZAAL | DEN HAAG
RESIDENTIE ORKEST
Zondag 2 september 2012 12.00 uur
Een selectie van werken van / delen uit:
Willem van Otterloo / Intrada
Stravinsky / Petroushka (1947), deel 1 (introductie)
Tchaikovsky / Symfonie nr. 6, deel 2
Beethoven / Symfonie nr. 7, deel 2
Adams / The Chairman Dances
Ravel / Pavane
Ginestera / Variacones Concertantes (finale)

---------------

ZUIDERPARKTHEATER | DEN HAAG (Openluchtconcert)
RESIDENTIE ORKEST
Zaterdag 1 september 2012 19.30 uur
Een selectie van werken / delen uit:
Willem van Otterloo / Intrada
Stravinsky / Petroushka (1947), deel 1 (introductie)
Tchaikovsky / Symfonie nr. 6, deel 2
Beethoven / Symfonie nr. 7, deel 2
Ives / Unanswered Question
Adams / The Chairman Dances
Ravel / Pavane
Shostakovich / Symfonie nr. 9, deel 1
Ginestera / Variacones Concertantes (finale)

---------------

DR. ANTON PHILIPSZAAL | DEN HAAG
RESIDENTIE ORKEST
Vrijdag 31 augustus 2012 20.45 uur
Een selectie van werken van / delen uit:
Willem van Otterloo / Intrada
Stravinsky / Petroushka (1947), deel 1 (introductie)
Adams / The Chairman Dances
Ginestera / Variacones Concertantes (finale)

---------------

THEATRO DA PAZ | BELEM, BRAZILIE
Donderdag 14 juni 2012 20.30 uur
OPENLUCHTCONCERT | BELEM, BRAZILIE
Vrijdag 15 juni 2012 n.b.
FESTIVALORKEST VAN BELEM (MET LEDEN VAN HET VALERIUS ENSEMBLE)
Richard Wagner / Ouverture Tannhäuser
Pietro Mascagni / Delen uit 'Cavalleria Rusticana'
Giacomo Puccini / Vissi D'arte uit Tosca
Ottorino Respighi / Festa Romana

---------------

SCHOUWBURG | DEVENTER
Zondag 15 april 2012 14.30 uur
DE VOORVEGHTER | HARDENBERG
Vrijdag 20 april 2012 20.00 uur
HOFTHEATER | RAALTE
Zondag 22 april 2012 14.30 uur
NEDERLANDS SYMFONIE ORKEST (Orkest van het Oosten)
Solist: Erik Olsman, contrabas
Dvorák / Serenade voor blazers
N. Rota / Divertimento Concertante voor contrabas en orkest
W.A. Mozart / Serenade nr. 9 KV 320 Posthoorn

---------------

PARKGEBOUW | RIJSSEN
Donderdag 16 februari 2012 20.00 uur
RABOTHEATER | HENGELO
Zaterdag 18 februari 2012 20.00 uur
DE REGGEHOF | GOOR
Zondag 19 februari 2012 15.00 uur
NEDERLANDS SYMFONIE ORKEST (Orkest van het Oosten)
Solist: Erik Olsman, contrabas
Dvorák / Serenade voor blazers
N. Rota / Divertimento Concertante voor contrabas en orkest
W.A. Mozart / Serenade nr. 9 KV 320 Posthoorn

---------------

DE VERENIGING | NIJMEGEN
Zondag 18 december 2011 11.00 uur
MUSIS SACREM | ARNHEM
Zondag 18 december 2011 15.00 uur
HET GELDERS ORKEST m.m.v. Kees van Kooten, verteller
Theo Loevendie / De dag- en Nachtegaal